100%

Zestaw 4 wyjątkowych róż pnących

Zestaw róż pnących o wyjątkowych cechach - pachnące, żywotne, pełne wigoru i w różnych barwach

Plant'n relaxNIRP

kordes

PLN 115.00

zamiast PLN 125.00

Zestaw 4 róż pnących, w którym znajdziecie:

'Our last summer'™  

Bardzo efektowna róża o wspaniałym zapachu za który otrzymała nagrodę podczas belgijskiego konkursu róż w Le Roleux w 2014 roku. Ciemno zielone, błyszczące liście, bardzo zdrowe, podkreślają delikatny odcień różu bardzo pełnych kwiatów. Odmiana osiąga około 150-200 cm wysokości. Cenne kwiaty do kompozycji florystycznych z uwagi na bardzo intensywny zapach.

PARFUM ROYAL CLG ® (NIRparf)

Silnie pachnąca, francuska odmiana firmy NIRP. Kwiaty duże, szlachetne w intensywnej barwie różu obficie pojawiają się na pędach. Osiąga 200-250 cm wysokości, bardzo żywotna i zdrowa odmiana. Ciemne, błyszczące liście podkreślają urodę kwiatów.

Grimpant Le Grand Huit® Red Flame ® (ADAbaring)

Wspaniała odmiana pnąca o dużych, szlachetnych kwiatach w głębokim, żywym odcieniu czerwieni. Róża zdobyła pierwsza nagrodę za zapach w Nowej Zelandii, w pełni zasłużoną, bo woń róż herbacianych  wyczuwalna jest już z daleka. Osiąga 200-250 cm wysokości, róża łatwa w prowadzeniu, a kwiaty doskonale nadają się do bukietów.

Future ® Alaska ® KORjoslio

Róża pnąca wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych konkursach różanych. Osiąga około 200 cm wysokości, liście są gęsto ułożone na pędach, błyszczące i bardzo zdrowe.  Duże kwiaty są mocno wypełnione płatkami i zebrane w okazałe grona. Obdarzone lekkim, nieco owocowym zapachem. Obficie i długo kwitnie, nie sprawia problemów w uprawie. Możliwa do prowadzenia na pergolach, kolumnach i trejażach. Szybko rośnie, pokrywając przeznaczoną dla niej konstrukcję.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Zawartość