100%

Sweet Blondie ® (VISswepat)

'Sweet Blondie' już kilka lat temu zaskoczyła nas swoją żywotnością, zdrowotnością i obfitością kwitnienia! Wśród setek róż rosnących w naszej kolekcji 'Sweet Blondie' z pewnością jest w pierwszej trójce najlepszych!

PLN 27.00

Jedna z najlepszych odmian w naszej kolekcji! Doskonała zdrowotność, niesamowita obfitość kwitnienia i żywotność to tylko kilka z jej wyjątkowych atrybutów. Pąki w kolorze kości słoniowej, stopniowo rozwijają się ukazując szlachetne kwiaty nabierających w głębi morelowych tonów. Wraz z upływem czasu, płatki rozchylają się prezentując żółto-brązowe pylniki i nabierając ponownie jaśniejszych odcieni. Kwitnie niemal bez przerwy, od czerwca do pierwszych przymrozków, które przepięknie potrafią zmrozić krzew wciąż obsypany kwiatami.

Z racji swojej żywotności i wigoru 'Sweet Blondie' może rosnąć samotnie i będzie stanowić z pewnością element dekoracyjny. Sprawdzi się również w towarzystwie bylin kwitnących w odcieniach fioletu czy kobaltu, który doskonale podkreśla delikatną i pastelową barwę 'Sweet Blondie'.

Osiąga około 130 -150 cm wysokości, i z czasem także podobną szerokość.

Więcej o tej niezwykłej odmianie możecie przeczytać na naszym blogu TUTAJ

Hodowca Martin Vissers
Rok powstania 2002
Nazwa hodowcy VISswepat
Barwa kwiatów Ecru
Zapach Delikatny
Wysokość 130 cm
Cień NIE
Strefa USDA 6b

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: