100%

 

https://www.bierkreek.nl

 

Jesteśmy oficjalnym reprezentantem holenderskiej szkółki "De Bierkeek"  na Polskę. "De Bierkreek" to jedna z dwóch certyfikowanych szkółek biologicznych w Europie.

CO OZNACZA PRODUKCJA ORGANICZNA?

  W produkcji organicznej nie stosuje się  środków chemicznych. 

Niedopuszczalne są zarówo pestycydy jaki i nawozy sztuczne (mineralne).  Wykorzystuje się tylko i wyłącznie środki naturalnego pochodzenia,a więc nawozy organiczne. SKAL jest holenderską organizacją dokładnie monitorującą przedsiębiorstwa oznaczone znakiem EKO, czy przestrzegane są odpowiednie przepisy. "De Bierkreek" dbając o środowisko naturalne na każdym etapie produkcji róż i zapewniając odpowiednie warunki ekosystemowe godnie reprezentuje organiczne szkółkarstwo. Jesteśmy dumni mogąć być ich przedstawicielem w Polsce.

NA CZYM POLEGA PRZEDSTAWICIELSTWO?

bierkreek Jeśli chcą Państwo zamówić róże w szkółce "De Bierkreek", a nie mamy jej w naszej ofercie, proszę skierować swoje zapytanie do nas. Róże zamawiamy dwa razy w roku - wiosną i poźną jesienią, dołączymy również Państwa zamówienie, informując wcześniej o kosztach indywidualnej rezerwacji.

Do współpracy zapraszamy również klientów hurtowych, jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą ze szkółkĄ "De Bierkreek" prosimy o informację, przedstawimy warunki współpracy.

 

 

OFERTA

  Szkółka "De Bierkreek" specjalizująca się w organicznej produkcji oferuje róże okulizowane na mrozoodpornych podkładach (Rosa canina, Rosa rubiginosa). Produkcja jest zgodna z europejską dyrektywą (EEC) nr 2092/91. W ten spósób róże z sukcesem są produkowane od ponad 10 lat. W ofercie znajdziecie Państwo około 2000 odmian. Od gatunków botanicznych po odmiany historyczne, często zapomniane. Oprócz tego róże współczesne, najnowsze odmiany hodowli Kordesa, Tantaua. Fryera, Lensa, Barniego, Interplantu i wielu innych. Rośliny ze szkółki "De Bierkreek" są silne i zdrowe, dzięki odpowiedniej podkładce zapach i kolor jest mocniejszy, a rośliny doskonale wytrzymują niskie temperatury.